Informacje ogólne, prawa autorskie

    Na tej podstronie znajdziesz przykładowe produkcje muzyczne, niemuzyczne, długo i krótkometrażowe. Nie sposób wszystko zamieścić, byłoby ponad 50 pozycji wliczając filmy instruktażowe czy montaż dla firm trzecich. Pozostałe produkcje są do znalezienia na serwisach takich jak Youtube czy Myspace.
     Ponieważ niektóre z tych utworów powstawały w współpracy z innymi artystami, bądź są reportażami lub produktami dla klientów - zostały tu zamieszczone i są rozpowszechniane na różnych zasadach. Zanim rozpowszechnisz jakikolwiek utwór dalej lub skorzystasz z niego w swoim utworze, zapoznaj się z rodzajem i treścią licencji na jakiej został utwór zamieszczony.

Te kojarzone... Wideoklipy Reklamy Eksperymenty Z imprez...

O kategorii:

     Bywam w różnych miejscach, czasami przypadkiem, czasami celowo. Ostatnio częściej są to plany filmowe na których uwieczniam pracę ekip. Tu właśnie jest miejsce na tego typu relacje i impresje montażowe. Chętnych do ewentualnej wizyty zapraszam do działu "współpraca" ;)Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /Lib/textFilter.php3:5 Stack trace: #0 /Incl/productionmodule.php3(597): textFltForm('', '') #1 /Incl/productionmodule.php3(309): ProdGenerateRecordEditor('reports', '', Array, Array, Array) #2 /Incl/productionmodule.php3(154): ProdPrintNewProdAddScript('reports', '', Array, Array) #3 /produkcje.php(124): ProdShowProductionTable('', 'reports', Array) #4 {main} thrown in /Lib/textFilter.php3 on line 5